Společnosti Velo Labs, TEMPO Payments a Bitazza otevírají koridor pro převody mezi Evropou a Thajskem pomocí blockchainu Stellar v hodnotě 17 miliard dolarů
SAN FRANCISCO, PAŘÍŽ a BANGKOK, 11. srpna 2021 /PRNewswire/ -- Společnosti Velo Labs, TEMPO Payments a Bitazza Thailand otevřely koridor pro převody peněz mezi 27 zeměmi EU a Thajskem.
Přeshraniční transakce využívají protokol, tokeny a digitální kredity Velo, které jsou jedním z nejtransparentnějších a nejstabilnějších virtuálních aktiv na světě. Každá transakce se navíc díky rychlosti blockchainu Stellar vypořádá během několika sekund. Díky tomuto partnerství se společností Velo Labs se z licencovaných finančních institucí TEMPO Payments a Bitazza stávají lídři revoluce v mezinárodních platbách umožněné propojením trhů Sdružení národů jihovýchodní Asie a Evropské unie, které představují přibližně 17 miliard dolarů a téměř 600 milionů zákazníků.
Posílání peněz po celém světě je v dnešním finančním systému pomalé a nákladné. Tyto tři společnosti se snaží o změnu této situace tím, že se opírají o své sítě a decentralizovanou technologii společnosti Velo Labs a nabízejí rychlé, levné a bezpečné způsoby převodu peněz mezi Evropou a Thajskem.
Mike Kennedy, generální ředitel společnosti Velo Labs, k této historické transakci uvedl:
„To, co jsme dnes spustili, je potvrzením našeho hlavního poslání: vybudovat globální, decentralizovanou a flexibilní síť, která umožní firmám i jednotlivcům bezpečně a okamžitě převádět finanční prostředky po celém světě. Společnost Velo Labs chce zrychlit, zlevnit a zvýšit spolehlivost přeshraničních transakcí pro všechny a toto je první krok na naší cestě."
Suren Ayriyan, generální ředitel společnosti TEMPO Payments, k této transakci uvedl:
„Toto je pouze začátek naší vize poskytovat služby milionům lidí v Asii i mimo ni. Doufáme, že ve spolupráci s Velo Labs budeme pokračovat v exponenciálním rozšiřování našich měnových koridorů a nabídek a budeme moci poskytovat levné, bezpečné a rychlé globální převody peněz všem stávajícím i novým zákazníkům TEMPO Payments.
Kevin Heng, strategický ředitel společnosti Bitazza, uvedl:
„Společnost Bitazza je ráda, že může spolupracovat s firmami Velo a TEMPO Payments, a pomoci tak usnadnit spuštění transakčního koridoru pro převody peněz z Evropy do Thajska. Tento program přispěje ke zlepšení a zvýšení standardu finanční inkluze a mobility pro miliony uživatelů po celém světě a je dalším krokem vpřed v našem společném závazku zásadně změnit globální odvětví plateb a posunout Thajsko a jihovýchodní Asii do čela vývoje inovativních finančních služeb nové generace."
O společnosti Velo Labs
Společnost Velo Labs buduje globální zúčtovací síť, která podnikům i jednotlivcům umožňuje posílat peníze po celém světě rychleji, levněji a spolehlivěji. Společnost vyvíjí podnikové produkty založené na blockchainu, které vyhovují všem regulacím a umožňují finančním institucím bezproblémový převod prostředků po celém světě.
O společnosti TEMPO Payments
TEMPO Payments je elektronická platební instituce a hlavní zprostředkovatel pro blockchainové platby přes platformu Stellar v Evropské unii. Jako provozovatel přeshraničních transakcí a zúčtování poskytuje společnost TEMPO Payments platební služby podnikům po celém světě a vyznačuje se naprostou transparentností všech operací, neměnností záznamů, vysokou rychlostí transakcí a vysoce konkurenceschopnými poplatky.
O společnosti Bitazza
Společnost Bitazza byla založena týmem odborníků z různých oblastí, od financí, informačních technologií, kreativního vývoje a dalších, kteří sdílejí jednotnou vizi v oblasti růstu a přijetí digitálních aktiv jako součásti světa finančních technologií. Bitazza poskytuje obchodníkům a emitentům přístup k nejlikvidnějším a nejaktivnějším trhům s digitálními aktivy v asijských měnách. Společnost Bitazza si klade za cíl stát se v jihovýchodní Asii platformou pro kótování, obchodování a správu kryptoaktiv v regulovaném prostředí.
WANT YOUR COMPANY'S NEWS FEATURED ON PRNEWSWIRE.COM?
Newsrooms &
Influencers
Digital Media
Outlets
Journalists
Opted In
Share this article