Prelomenie monopolu v oblasti umelej inteligencie od veľkých technologických spoločností prostredníctvom vývojárskeho ekosystému Multiverse™
SINGAPUR, 21. mája 2021 /PRNewswire/ - Multiverse™ je platforma strojového učenia, ktorá umožňuje viacerým ľuďom ľahko vytvárať a nasadzovať decentralizované aplikácie umelej inteligencie s vlastnými tokenmi a decentralizovanými ekonomickými systémami.
„Umelá inteligencia so strojovým učením (AI/ML) sa stane najdôležitejšou technologickou silou v spoločnosti. Je dôležité, aby bola decentralizovaná a aby tak umožnila účasť väčšiemu počtu ľudí. V tomto však doteraz nikto neuspel," uviedol Cliff Szu, spoluzakladateľ spoločnosti Multiverse Labs, tímu so sídlom v Silicon Valley a Singapure, ktorý vyvinul Multiverse.
„V oblasti AI/ML dominuje iba niekoľko spoločností a elitných inštitúcií. Náš technologický tím zastával vyššie pozície v spoločnostiach ako Google a má znalosti z prvej ruky o tom, ako rýchlo táto technologická oblasť rastie. Umelá inteligencia musí byť decentralizovanejšia a dostupná pre viac ľudí."
„99,9% ľudí nevie napísať kód AI/ML. Mnoho ľudí má skvelé nápady, ako môže umelá inteligencia pomôcť ich komunitám bez zaujatosti, ale technické prekážky a nedostatok kapitálu im bránia v uskutočňovaní vlastných cieľov. Preto sme postavili Multiverse, ktorý umožňuje ľuďom zahájiť projekty bez potreby písania kódu alebo získavania veľkého množstva kapitálu. "
„Každý projekt má svoj vlastný produkt, tokeny, model decentralizovanej výmeny (DEX), ekonomiku a správu, ktoré si pôvodne určili zakladatelia bez použitia kódu."
„Tieto projekty nazývame„ planétami" kvôli ich autonómnemu, samostatnému dizajnu a správe. Nestanovujeme pravidlá, práva pracovníkov ani ekonomiku na planéte: zakladatelia projektu ich na začiatku stanovia a tieto pravidlá sú transparentné pre každého."
"Decentralizovaná výmena každého projektu umožňuje komunite vkladať mince Multiverse a získať zodpovedajúce množstvo tokenov v projekte. Ako účastník nie ste investor ani akcionár. Zakladatelia projektu nemôžu minúť vaše mince. Ak sa však zapojíte, automaticky sa zmení výmenný kurz projektu. Ak si to rozmyslíte, môžete kedykoľvek odísť a získať späť časť svojich mincí, ktorá je určená aktuálnym výmenným kurzom DEX. Zakladatelia majú mimoriadne prísnu kontrolu nad nakupovaním, míňaním a udeľovaním oprávnení všetko je transparentné a pevne zakódované do inteligentnej zmluvy o projekte, aby ste mohli robiť informované rozhodnutia. Znižujeme bariéry vstupu a zvyšujeme latku pre kvalitu projektu. "
„Staking je len jedným zo spôsobov, ako sa môžete zúčastniť. Môžete tiež ponúknuť rady a spätnú väzbu zakladateľom, dobrovoľníkom v charitatívnych projektoch alebo založiť vlastný projekt."
Projekty sú modulárne a zakladateľom to umožňuje využívať ďalšie projekty Multiverse (napríklad distribuované úložiská, školenia týkajúce sa modelov umelej inteligencie a projekty zdrojov údajov) a budovať špičkovú aplikáciu AI/ML s minimálnymi opakovanými zásahmi a zbytočným plytvaním. Na rozdiel od existujúcich platforiem sieťové efekty a otvorená platforma stimulujú spoluprácu a urýchľujú vývoj a symbiózu projektov.
Projekty Multiverse už získali zákazníkov z najuznávanejších spoločností na svete a s výskumníkmi zo Stanfordovej univerzity a Univerzity Johna Hopkinsa. Multiverse, postavený na našej vysoko výkonnej a ekologicky efektívnej technológii Proof-of-Stake paralelného blockchainu, umožňuje všetkým ľuďom budovať alebo podporovať projekty umelej inteligencie. Multiverse získal podporu od spoločností Matrix Partners, Huobi Ventures, KuCoin, Arrington XRP a Fenbushi Capital.
O ekosystéme Multiverse™
Multiverse™ je decentralizovaný ekosystém umelej inteligencie, ktorý umožňuje komunite ľahko financovať, trénovať a nasadzovať aplikácie strojového učenia (planéty) s vlastnými tokenmi a decentralizovanými ekonomickými systémami.
Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Multiverse, navštívte stránku https://multiverselabs.com/.
WANT YOUR COMPANY'S NEWS FEATURED ON PRNEWSWIRE.COM?
Newsrooms &
Influencers
Digital Media
Outlets
Journalists
Opted In
Share this article